3ctvrtf

3.kolo čtvrtfinále MFL

25. 3. 2018

V neděli 25. března se ve sportovní hale STARS odehrálo třetí čtvrtfinále Městské florbalové ligy Třinec 2017-18. Na programu bylo pouze jedno utkání, zbylá dvě jsou rozhodnuta už po dvou kolech.

ROPICE WOLVES  –  VÁLEC TEAM  1  :  7

K jedinému zápasu na programu nastoupili proti sobě Ropice Wolves v růžových dresech a Válec Team v dresech šedých. Stav série byl před utkáním 1:1 a tento zápas měl rozhodnout o čtvrtém postupujícím do semifinálových soubojů. Skóre otevřel ve druhé minutě Hrankay, když prostřeli Franka a dostal Válec do vedení, 0:1. V osmé minutě pak Kondziolka zpracoval Hrankayovu přihrávku a vsítil druhý gól Válce, 0:2. V 10. minutě kapitán Opina po rychlé akci s Kondziolkou přidal třetí branku na konto šedého týmu, 0:3. V další třetině se hra dostala z tempa pianissimo do tempa furiosso a i gólmani zažili spoustu horkých chvil. Válec a Vlci získali výhodu několika přesilových her ve druhé třetině. Přesto všechno obě sítě zůstaly nedotčeny a stav 3:0 pro Válec z první třetiny přetrval až do konce té druhé. Ve čtvrté minutě poslední části hry prošel sám před svatyni soupeře Štěpán Nytra a zavěsil čtvrtý gól Válce, 0:4. Minutu na to uštědřil rozhodčí dvě minuty Vlkům a Hrankay toto přečíslení šedého týmu stoprocentně využil, 0:5. Ve 39. minutě Klus našel skulinu ve Frankově bráně a zvýšil na 0:6. Ve 40. minutě Nytra zachytil míček od Spratka a poslal ho rovnou soupeři za záda, 0:7. Až ve 43. minutě se také Vlci odrazili od gólového dna, Wolný přihrál Žwakovi, ten prostřelil gólmana Válce a vsítil první gól týmu v růžovém, 1:7. Tento výsledek už nezměnily ani dvě zbývající minuty, Ropičtí Vlci podlehli Válec Teamu 1:7, postupují do bojů o pátou až sedmou pozici a Válec je čtvrtým semifinalistou.

Góly: 43.Žwak (Wolný)  –  2.Hrankay (Putniorz), 8.Kondziolka (Hrankay), 10.Opina (Kondziolka), 34.Nytra (-), 35.Hrankay (Maják), 39.Klus (Putniorz), 40.Nytra (Spratek).

Rozhodčí: Břetislav Staněk, Martin Cieslar.

30. 4. 2018

V sobotu 28. dubna se ve sportovní hale STARS odehrálo velké superfinále Městské florbalové ligy Třinec 2017-2018. Páté až sedmé místo už je obsazené, tak byly na programu jen dva zápasy a to právě ty nejdůležitější o medailové pozice.

Pozvánka na zakončení MFL

26. 4. 2018

Dne 28.4.2018 zveme všechny na superfinále, které se bude konat od 16.00 hod.
Ihned po skončení finálového zápasu proběhne vyhlášení výsledků a pro účastníky MFL závěrečný raut.